• banner-1-9
  • banner-2-6
  • banner-3
  • banner-4

за нас

Yiwu Exjia рекламен материјал копродукции, Ltd е лоцирана во Yiwu град, ние сме специјализирани во оваа област за над 18 години. Многу контејнери се извезуваат во повеќе од 42 земји, стабилна и исто контрола на квалитет врз основа на КК 24 часа, нашите производи, вклучувајќи: ламинат флекс банер, обложени флекс банер (вклучувајќи frontlit, задно осветлување, двојно бои и Blockout за една страна печатени), топла ламинат и обложени Blockout за двете страни печатени. Хот ламинат ПВЦ церадата, обложени ПВЦ церадата, обложени мрежа. За печатење на ПВЦ филм, еден начин визија, стикери винил, боја винил, памук платно. Рефлективен материјал, ПВЦ форма одбор, стр хартија, ПЕТ материјали, фото материјали, ладно ламиниране филм, топло сублимација хартија, тапети и така натаму.

  • about1
  • a48503d0
WhatsApp Онлајн Chat!