за нас

Yiwu Exjia Рекламирање материјал копродукции, Ltd е лоцирана во Yiwu град, ние сме специјализирани во рекламни материјали за над 18 години. Многу контејнери се извезуваат во повеќе од 42 земји, стабилна и строга контрола на квалитет врз основа на КК 24 часа, нашите производи, вклучувајќи: ламинат флекс банер, обложени флекс банер (вклучувајќи frontlit, задно осветлување, двојно бои и Blockout за една страна печатени), топла ламинат и обложени Blockout за двете страни печатени. Хот ламинат ПВЦ церадата, обложени ПВЦ церадата, обложени мрежа. За печатење на ПВЦ филм, еден начин визија, стикери винил, боја винил, памук платно. Рефлективен материјал, ПВЦ форма одбор, стр хартија, ПЕТ материјали, фото материјали, ладно ламиниране филм, топло сублимација хартија, позадина и така натаму. 

Ние сме специјализирани во производството и технологијата на оваа индустрија за 18 години, и ние сме професионални во националните индустриски стандарди и стандарди за производи.
ние имаме повеќе од 16 години од продажбата искуство, ние може да го понуди на клиентите со најдобра услуга. 
имаме 24 часа на КК на секој ролни на телесната тежина, должина, ширина, површина, печатење ефект, пакување, етикета.
имаме 6 комплети на обложени и повеќеслојно и календар машина, можеме да ви понудиме брзо време на испорака.
имаме се извезуваат во 42 земји. (разбирање на побарувачката на различните земји на пазарот целосно), знаеме потребите на повеќето земји во врска со стоки и квалитет.
EXJIA обрнува внимание на одржливоста на технологии и products.There пет патенти, кој вклучува четири изглед патент, пронајдок патент во EXJIA.
сите ние да се потрудиме да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти: висок квалитет на производи со пониска цена, најдобра услуга со брза испорака време.

Печатарски материјали: свежа боја, брзина брзо сушење на мастилото. костим за 2 или 3 помине печатење, мазна површина, одговараат за вода мастило, еко-растворувач мастило, растворувач мастило, анти-fr, анти-УВ, тоа може да се постигне со стандардите на ЕУ. Макс ширина до 5,10 м.

ПВЦ мушама: ПВЦ мушама со силна мрежа внатре, одлични затегнувачка, кинење и адхезија сила, анти-fr, анти-УВ. анти-габа, анти-фитил, површината може да се лакирана со акрилни и PVDF, тоа може да се само-чистење.      

Макс лесна ширина до 5.10 m (201 '') 

dsfsfe

Нашата мисија е да дава супериорна вредност за нашите клиенти и нивните клиенти постојано.

Обезбедување на најдобрите производи, најсовршени услуга со повеќето разумна цена е наш принцип.

Ние секогаш се инсистира на управување начело на "Квалитетот е прв, технологија е основа".

Ако сте заинтересирани во нашите производи, исто така можете да ја поднесете вашата купување на информации на интернет, а ние ќе ве контактираме веднаш, ние ги одржуваме нашите високо искрена соработка и сакаат се што е во ваша страна се сите добро.


WhatsApp Онлајн Chat!