ВОДА ОСНОВА НА печатење MAGINETIC фолии

Краток опис:

Таа е составена од многу бои, и рефлектираната светлина е иста боја како што се гледа рефлексивни филм одлична флексибилност и отпорност на гребење и солза отпор многу погодна за работа филм, со добри перформанси гравирање производот има супер рефлексивни перформанси и добри перформанси со широк агол добра флексибилност, одлични компјутерски сечење и изградба водоотпорен, отпорни на абење, отпорен на гребење, отпорност на удари добра отворено адаптибилност и долг живот


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Таа е составена од многу бои, и рефлектираната светлина е иста боја како што се гледа рефлексивни филм

   одлична флексибилност и отпорност на гребење и солза отпор

   многу погодна за работа филм, со добри перформанси гравирање

    производот има супер рефлексивни перформанси и добри перформанси со широк агол

   добра флексибилност, одлични компјутерски сечење и изградба

   водоотпорен, отпорни на абење, отпорен на гребење отпорни, влијание

   добар надворешен адаптибилност и долг живот


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!