• banner-1-9
  • banner-2-6
  • banner-3
  • banner-4

rreth nesh

Yiwu Exjia Reklamim materiale Co, Ltd, është e vendosur në qytetin e Yiwu, ne jemi të specializuar në këtë fushë për më shumë se 18 vjet. Shumë kontejnerët janë eksportuar në mbi 42 vende, kontroll të qëndrueshme dhe të njëjtën cilësi të bazuar në QC 24 orë ', produktet tona duke përfshirë: laminuara Banner përkul, të veshura baner përkul (përfshirë Frontlit, Shkod, ngjyra të dyfishtë dhe Blockout për një anë të shtypura), hot blockout laminuara dhe të veshura për të dyja palët të shtypura. Hot pëlhurë gomuar laminuara pvc, të veshura pëlhurë gomuar pvc, rrjetë të veshura. Shtypshëm film PVC, një vizion mënyrë, vetë ngjitëse vinyl, vinyl ngjyra, kanavacë pambuku. material reflektues, bordi PVC forma, letër PP, materiale manar, materiale foto, cool film petëzim, letër hot lartësim, letër mur dhe kështu me radhë.

  • about1
  • a48503d0
WhatsApp Online Chat!