Rreth nesh

Yiwu Exjia Reklamim materiale Co, Ltd, është e vendosur në qytetin e Yiwu, ne jemi të specializuar në materiale reklamuese për mbi 18 vjet. Shumë kontejnerët janë eksportuar në mbi 42 vende, kontroll të qëndrueshme dhe të rreptë të cilësisë të bazuar në QC 24 orë ', produktet tona duke përfshirë: laminuara Banner përkul, të veshura baner përkul (përfshirë Frontlit, Shkod, ngjyra të dyfishtë dhe Blockout për një anë të shtypura), hot blockout laminuara dhe të veshura për të dyja palët të shtypura. Hot pëlhurë gomuar laminuara pvc, të veshura pëlhurë gomuar pvc, rrjetë të veshura. Shtypshëm film PVC, një vizion mënyrë, vetë ngjitëse vinyl, vinyl ngjyra, kanavacë pambuku. material reflektues, bordi PVC forma, letër PP, materiale manar, materiale foto, film i ftohtë petëzim, letër hot lartësim, muri dhe kështu me radhë. 

Ne jemi të specializuar në prodhimin dhe teknologjinë e kësaj industrie për 18 vjet, dhe ne jemi profesionistë në standardet e industrisë kombëtare dhe standardet e produktit.
ne kemi më shumë se 16 vjet përvojë në shitje, ne mund të ofrojmë klientëve me shërbimin më të mirë. 
ne kemi 24 orë QC të çdo rrotullon peshë, gjatësi, gjerësi, sipërfaqe, efekti shtypjen, paketimin, etiketë.
ne kemi 6 grupe të makinës të veshura dhe petëzuar dhe kalendarik, ne mund të ofrojmë të shpejtë kohën e dorëzimit.
ne kemi eksportuar në 42 vende. (kuptuar kërkesat e tregut të vendeve të ndryshme plotësisht), ne e dimë nevojat e shumicës së vendeve në lidhje me mallrat dhe cilësinë.
EXJIA kushton vëmendje për qëndrueshmërinë e teknologjive dhe products.There janë pesë patentat, e cila përfshin katër patentë pamjen, një patentë shpikje në EXJIA.
ne të gjithë bëjmë çmos për të siguruar shërbimin më të mirë për klientët tanë: produkte me cilësi të lartë me çmim më të ulët, shërbimin më të mirë me kohë të shpejtë dorëzimit.

Materialet Printimi: ngjyra të freskëta, të shpejtë-tharje shpejtësi të bojës. kostum për shtypjen 2 ose 3 kalojë, sipërfaqe të qetë, kostum për bojë uji, bojë eko-tretës, ngjyrë tretës, anti-FR, anti-UV, ajo mund të arrijë për standarde të BE-së. Max gjerësi deri në 5.10 m.

PVC pëlhurë gomuar: pëlhurë gomuar pvc me rrjetë të fortë brenda, elastik shkëlqyer, marramendës dhe forcë aderimin, anti-FR, anti-UV. anti-kërpudhat, anti-fitil, sipërfaqe mund të qenë lacquered me akrilik dhe PVDF, ajo mund të qenë vetë-pastër.      

Max width seamless deri në 5.10 m (201 '') 

dsfsfe

Misioni ynë është për të dhënë vlerë të lartë për klientët tanë dhe klientët e tyre në vazhdimësi.

Ofrimin e prodhimeve më të mira, shërbimin më të përsosur me çmim më të arsyeshëm është parimi ynë.

Ne gjithmonë të këmbëngulë në parim menaxhimin e "Cilësia është e parë, Teknologjia është baza".

Nëse jeni të interesuar në produktet tona, ju gjithashtu mund të paraqesë informacionin tuaj të blerjes online, dhe ne do t'ju kontaktojmë menjëherë, do të vazhdojmë bashkëpunimin tonë shumë të sinqertë dhe të uroj çdo gjë në anën tuaj janë të gjitha mirë.


WhatsApp Online Chat!