COLOR veshura Mesh

Përshkrim i shkurtër:

Advantage: veshura rrjetë: Best njëra anë shtypshëm, mirë shpejtësia ink tharje i rrjetë të veshura. PVC veshura Mesh Banner me Liner është një pesha të lehta, por të endura fort pëlhurë e hollë perdesh. Produkti ka një astar PVC në anën e kundërt të jetë e shkëputur pas shtypjes. tretës media të veçantë ink jet, me strukturën e saj të hapur lejon rrjedhjen e madhe e erës nga reklamimi në natyrë. Ajo është përdorur gjerësisht në supermarket Feature mëdha: 1. përshtypje Perfect shtypjen me thithjen e qëndrueshme boje dhe aftësinë më të shpejtë tharje. 2. differen ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Advantage:

  Veshur rrjetë: Best shtypshëm njëra anë, mirë shpejtësia ink tharje i rrjetë të veshura.

  PVC teli veshuraBanner me Liner është një pesha të lehta, por të endura fort pëlhurë e hollë perdesh. Produkti ka një astar PVC në anën e kundërt të jetë e shkëputur pas shtypjes. Tretës media të veçantë ink jet, me strukturën e saj të hapur lejon rrjedhjen e madhe e erës nga reklamimi në natyrë. Ajo është përdorur gjerësisht në supermarket të madh

   

  Feature:

  1. shtypjen përshtypje Perfect me thithjen e qëndrueshme bojë dhe aftësinë më të shpejtë tharje.
  2. ngjyra të ndryshme në dispozicion

  3. mirë të transmetimit të lehta dhe ujë dëshmi.
  4. shkëlqyeshme në përputhje me tretës printera të ndryshme digjitale bazuar

  5. larje Easy me parandalimin e pista dhe pluhuri.
  6. seams Heat mbyllur në dispozicion

  7. Forca të lartë elastik, marramendës forcë, anti-UV

  8.Width varion nga 1.02m te 5.10m

  9. moti-rezistenca, mund të rezistojë kundër 12 Typhoon klasës, rezistent ndaj zjarrit, mund të kaloi B1, M2. 

  10. transportin e lehtë, trajtimin dhe instalimit.

   

  Perdorimi:

  1. Large format printim digjital, të tilla si shtypje billboard, Mbi-sized shtëpie / natyrë parulla varur, front-lit dhe parulla Shkod, 

  2. rroba të lehta kuti, si dhe shtypjen ekran.
  3. Përdoret për të bërë rrjeta kundër mushkonjave, fëmijët rroba, perde, etj 

  4. Përdoret për prodhimin e metaleve pa përmbajtje hekuri 

  5.Packing materiale, i papërshkueshëm nga shiu dhe mbyllur.

  6. industritë dyshek  

  7. muraleve Ndërtimi dhe në-dyqan tregon, përfundon dhe mbuluar skela

  8. Përdoret së bashku me një rrëshirë në një përforcim strukturë


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  WhatsApp Online Chat!