UJI BAZË PËR shtypshëm MAGINETIC copë çarafësh

Përshkrim i shkurtër:

Ajo është e përbërë nga shumë ngjyra, dhe drita reflektohet është të njëjtën ngjyrë si fleksibilitet pasqyrohet film reflektues të shkëlqyer dhe rezistenca zeroja dhe rezistenca lotsjellës shumë të përshtatshëm për funksionimin e filmit, me performancë të mirë gdhendje produkt ka performancë super reflektues dhe performancë të mirë me kënd të gjerë fleksibilitet të mirë, prerja e shkëlqyer kompjuter dhe ndërtimi i papërshkueshëm nga uji, veshin-rezistente, zeroja rezistente, rezistente ndikim përshtatshmëri të mirë në natyrë dhe jetë të gjatë shërbimit


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Ajo është e përbërë nga shumë ngjyra, dhe drita reflektohet është të njëjtën ngjyrë si filmi reflektohet reflektues

   fleksibilitet të shkëlqyer dhe rezistenca zeroja dhe rezistenca lotsjellës

   shumë e përshtatshme për operimin e filmit, me performancën e mirë gdhendje

    produkti ka performancë super reflektues dhe performancë të mirë me kënd të gjerë

   fleksibilitet të mirë, prerja e shkëlqyer kompjuter dhe ndërtimi

   i papërshkueshëm nga uji, veshin-rezistente, zeroja rezistente, rezistente ndikim

   përshtatshmëri të mirë në natyrë dhe jetë të gjatë shërbimi


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!